Diskuse

Datum: 15.09.2013

Vložil: obyvatel

Titulek: okna

Můj názor je ,že tato výměna se musí udělat musí!! přece ostatní lidi nebudou zmrzat!! a topit pánubohu do oken.
Myslím si že vaše webstránky budou jedna velká drbárna a budou proti sobě štvát obyvatele domu.Je to zbytečnost!! doteď jsme tady žili v poklidu tak by to tak mělo zůstat!!!!!!

Datum: 15.09.2013

Vložil: Žáková Petra

Titulek: Re: okna

Myslím si že by se ,,obyvatel"který napsal svůj názor ,mohl podepsat.
Je nutné vyměnit okna,s tím souhlasím,ale lidé kteří nemají vyměněné okna, by se měli zamyslet,z jakých finančních zdrojů jim budou okna vyměněna.Na našem učtě není dostatečná finanční hotovost,takže jin na okna přispějí sousedi, kteří si už okna vyměnili.Střádame do fondu oprav stejně jako ostatní.Proto at se okna vymění ,ale at jsou vykompenzování všichni v tomto domě.Styděla bych se použít finance na výměnu oken,druhých obyvatelů v tomto domě
Žáková Petra

Datum: 15.09.2013

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Re: okna

S tím samozřejmě souhlasíme, že se musí vyměnit a to co nejdříve.Ale doufám, že také pochopíte, že vám část oken nemůže zaplatit váš soused. Paní Dahmová se v dopise na družstvo odvolává na neznalost zákona , ale na to nepotřebujete zákon,stačí
jen mít nějaký morální kredit. Koupili si s manželem auto a jezdí každý rok na tři týdny
do Itálie. Ten, kdo si chtěl nechat udělat okna,musel sedět doma a něco si odepřít.
Proč by tenhle její soused jí měl teď zaplatit část jejích oken ? Na našem společném účtu
bohužel nejsou našetřené peníze pro všechny.To by tam musely být asi 3 000 000 Kč.Domluvme se, abychom byli spokojeni všichni.

Datum: 15.09.2013

Vložil: Martin Černoch a Sylva Ďuricová

Titulek: Re: okna

To je zajímavé, že tak dlouho, jak jsou stará okna v havarijním stavu nikomu nevadilo tzv. "topit pánubohu do oken" .
Přejeme si, ať si všichni obyvatele užívají teplo domova s novými okny, ale ne za prostředky naspořené obyvatelů již vyměněných oken.
Vždyť to jsou právě oni, kteří dlouhodobě doplácejí na vytápění a tepelné ztráty domu díky starým oknům.
Zodpovědně přistoupili k řešení, jak zamezit únikům tepla nejen ve vlastních bytech a teď mají byt potrestáni za jejich zodpovědnost?

Jestli takto zodpovědně přistupujete ke všem finančním transakcím, které projdou rukama BDO Máj, není divu, že musela spatřit světlo světa směrnice, která zodpovědnost jednotlivců trestá.

A co se týče Vaší-naší "jedné velké drbárny" není k tomu co dodat, jen to, že některá fakta se velmi špatně poslouchají a čtou, viďte Anonyme!!!!!

A jestli někdo v tomto domě žil v poklidu, tak jen díky tomu, že je líný řešit věci,které se mu nelíbí a nechce vědět, kam jeho peníze tečou.

Takto ale nechceme a nebudeme žít my. Pořádek dělá přátele!!!!

Datum: 15.09.2013

Vložil: Kurajská Andrea

Titulek: Re: okna

dobrý den anonyme ,styděla bych se tohle tady psát .Já si své okna vyměnila za své když mi byla zima a to, že bych měla ted kvuli lidem kteří nejsou schopni vyměnu provést za sve přijit o penize které si posílám na opravu mi příjde hloupe,,a jen proto že vidíte že to je,, zadarmo´´!!
nevím čím uvažujete

Datum: 14.09.2013

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Diskuze

Tady si můžete vyměňovat názory na dění v domě. Teď nás všechny zajímá výměna oken. Jaký máte na to názor ?

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek