Diskuse

Datum: 05.06.2018

Vložil: Alberthom

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all types of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections via other regions in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations per week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to adopt to be sure a proper prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to select prostate examination at least one time annually.

Datum: 24.03.2014

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Vznik společenství vlastníků

Přes tenhle víkend jsme se snažily s p. Fuňákovou a p. Ďuricovou roznášet pozvánky na schůzi společenství vlastníků. Docela mě překvapuje přístup některých vlastníků. Slyšela jsem názor, že do žádného spolku vstupovat nebudou nebo také jsme se setkali s lehkou arogancí. Tak tomu nerozumím. Někteří vlastníci si neuvědomují, že kromě toho, že vlastní byt, tak vlastní také kousek z každé části domu a jsou povinni se o svůj majetek starat. Pokud bych vlastnila domek, starala bych se samozřejmě o svůj byt, ale i o celý domek. Nerozumím tomu, že to někomu nedochází. Správa družstva je to samé, jako kdybych odevzdávala někomu penízky na to, aby se mi o domek staral a vůbec bych se nezajímala, co ten můj správce domečku s těmi penězi dělá a ani by mě nezajímalo, kolik co stojí. Vychází mi z toho to, že buď je člověk líný starat se o svůj majetek, v tom případě by mu jeho domeček spadl na hlavu , anebo je tak bohatý, že mu nedělá problém, vyhazovat peníze oknem. Setkali jste se někdo také s nějakým takovým názorem ? Napište nám to tady, ať se dozvíme, jaký názor mají naši spolumajitelé našeho domu nebo jaký názor mají na to družstevníci (vlastně nájemníci družstva). Jen by mě docela zajímalo, kdy to družstevníkům dojde, že vlastně jsou ve stejné pozici, jako kdyby někomu pronajali svůj byt, to znamená, že vlastně nemají vůbec žádný byt, že jsou jen v podnájmu.

Datum: 21.12.2013

Vložil: Kurajská

Titulek: Vanoce

přeji všem krásné vanoce ,i těm co mají dárek v nových oknech za naše/mé/ penize,,já nedostanu nic ale děkuji

Datum: 05.11.2013

Vložil: obyvatel

Titulek: ..

to , co se tady děje je neskutečný HUMUS !!! jsme již staršího věku ,a celou dobu co tady bydlíme byl nejlepší dům čistotou,klidem a pořádkem.stojíme si za nynějším předsedkyní domu.

Datum: 05.11.2013

Vložil: Jeřábek

Titulek: Re: ..

Proč když si zatím tak stojíte tak proč se nepodepíšete?????

Datum: 05.11.2013

Vložil: Martin Černoch a Sylva Ďuricová

Titulek: Re: ..

V pořádku pane "Obyvateli" ! Jsme nesmírně rádi za každý Váš příspěvek, neboť si vůbec neuvědomujete, jak nás to obrovsky posiluje v intenzivní práci, aby se tento neskutečný HUMUS natrvalo odstranil !!!!!!!

Datum: 05.11.2013

Vložil: Karla Dedeciusová

Titulek: Re: ..

Milý anonyme, opravdu se nemusíte skrývat, je to váš názor a na ten máte právo. Když si za tím stojíte , tak se podepište. Nikdo vám hlavu neutrhne. Nám se něco nelíbí , ale podepíšeme se i přes to , že dostáváme anonymy a jsme nazýváni náplavami , diktátory a že máme jít do ghetta .Jak je ten pozdrav ? Jo , slunce v duši.

Datum: 06.11.2013

Vložil: Kurajská

Titulek: Re: ..když něco piši tak se podepiši

je zajimave jak se branite,čistou,,jako kdyby p.Dahmová ten uklid kolem domu a v domě dělala sama každý den v celém baraku...promin te mi...ale možna čistotou na oko ale bordel uvnitř jen aby to nikdo neviděl..,,,a ten HUMUS jde ted vidět na ceně za okna to je teda HUMUS to máte pravdu,,

Datum: 06.11.2013

Vložil: Janíková

Titulek: Re: ..

Navrhuji mazat veškeré názory na webu bez popisu příjmení , co to jsou za lidi( spíše jednotlivec), kteří se bojí podepsat... Úroveň Domovní samosprávy a schůze v jiných domech vypadají úplně jinak, jenže to se nejprve musíte odstěhovat, aby jste pochopili v jaké nevědomosti žijete ve svých bytech na KČ4 a jak je s vámi manipulováno a to i ze strany BDO Máj za vašimi zády - mám na mysli pod současným vedením.Naštěstí existují soudy a pokud je někomu v domě nadáváno, šířeny pomluvy a pod. tak potom také může nastat odveta ve formě finančního odškodnění poškozeným lidem za újmu na dobrém jméně,poškození pověsti, takže neosočujte p. Dedeciusovou, Fuńákovou a pod.,mohli by jste mít pak chudobné vánoce a dovolenou.

Datum: 06.10.2013

Vložil: Alena Volková

Titulek: Kompenzace oken

Teď jsem si dole na nástěnce přečetla dopis z BDO, není k němu mnoho co dodat :-(....snad jen ,že se milý pan Kureš hezky distancoval od jednání paní Dahmové a toho, že řádně neinformovala nájemníky o dění a směrnicích družstva. Vážně začínám zvažovat, že tedy podám žalobu přímo na paní Dahmovou.
A.Volková

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek