Datum: 15.09.2013

Vložil: Martin Černoch a Sylva Ďuricová

Titulek: Re: okna

To je zajímavé, že tak dlouho, jak jsou stará okna v havarijním stavu nikomu nevadilo tzv. "topit pánubohu do oken" .
Přejeme si, ať si všichni obyvatele užívají teplo domova s novými okny, ale ne za prostředky naspořené obyvatelů již vyměněných oken.
Vždyť to jsou právě oni, kteří dlouhodobě doplácejí na vytápění a tepelné ztráty domu díky starým oknům.
Zodpovědně přistoupili k řešení, jak zamezit únikům tepla nejen ve vlastních bytech a teď mají byt potrestáni za jejich zodpovědnost?

Jestli takto zodpovědně přistupujete ke všem finančním transakcím, které projdou rukama BDO Máj, není divu, že musela spatřit světlo světa směrnice, která zodpovědnost jednotlivců trestá.

A co se týče Vaší-naší "jedné velké drbárny" není k tomu co dodat, jen to, že některá fakta se velmi špatně poslouchají a čtou, viďte Anonyme!!!!!

A jestli někdo v tomto domě žil v poklidu, tak jen díky tomu, že je líný řešit věci,které se mu nelíbí a nechce vědět, kam jeho peníze tečou.

Takto ale nechceme a nebudeme žít my. Pořádek dělá přátele!!!!

Přidat nový příspěvek

Zlepšení fyzické kondice

Vyzkoušejte si chození s trekingovými hůlkami

14.09.2013 18:07
Kdo má zájem vyzkoušet si chození s trekingovými hůlkami (odstraňuje problémy s namáhanými kolenními klouby nebo páteří + dá se s nimi shodit i nějaké to kilo = cca. 1kg za 10 hod. svižně chůze) > poskytnu mu zdarma potřebnou instruktáž {jak s nimi správně zacházet} i se zapůjčením hůlek....